Объявление: В ближайшее врема, возможность комментировать записи в блогах с учетной записью социальной сети ВКонтакте, будет удалена! В силу неприятия данной социально сети владельцем блога. Комментарии постараюсь сохранить.

Слава Україні! Ла-ла-ла-ла!...

Блог Морозов

Заметки, идеи, мысли...

Таки знову Неділя...

Автор: Moroz Olga
Moroz Olga
Помощник прокурора, периодически пребывающий в декрете
Пользователей в сайте сейчас нет
Создано: Среда, 13 Июнь 2012 в Разное

І знову емоції, позитив та... чудова музика! 22 квітня мені знову пощастило потрапити на квартирник за участі Едуарда Ділі Приступи та Ореста Криси. Цього разу для мене все звучало зовсім по-іншому, на іншому рівні. Якщо хто пам'ятає, до першого квартирника я не була обізнана в творчості цього дуета, але за три тижні встигла "підготуватися"))) При чому готувалася не сама, а підсадила на їх пісні усю родину, навіть сестру запросила. І ось що з цього вийшло...

IMG 4053IMG 4050

...Так повинна була початись стаття про той квартирник, але чомусь не вистачило часу... чи-то натхнення...

На третій - останній квартирник дуету в сезоні (27.05)- я потягла синулю, точніше він сам просився, а Діля (не гласно) дав "добро"...

І знову романтично-лірична обстановка, всі у передчутті чогось нового, незвичайного.

IMG 5371

Одне моє чУдо розмістилось на дивані, інше чАдо - з хрещеною на підлозі.

IMG 5391

Я вирішила змінити місце перегляду і сіла по-центру, так-би мовити - ближче до мистецтва. Бажаючих проникнутись атмосферою вечора було трохи більше, ніж дозволяли місця, тому в хід пішли навіть ... санчата! На одні дбайливо всадили оператора, а на інші Діля поклав гітару)

З першим акордрм розтанули стіни, погляд зупинився на артистах, які в свічках здавались чарівниками-казкарями. Все цього вечора було інше, навіть фото виходили містичними

IMG 5424

IMG 5426

Мій синуля вдвало підспівував кожну пісню, особливо цікаво з його вуст було слухати "Черепеньки" і "просто выпъем, просто помолчим", так що не даремно ми цілий місяць крутили всі пісні Едуарда та Ореста))) Шедевром як завжди став "Вітер мрій" у виконанні вже вищезгаданонго тріо (і це без перебільшень). Артем любить співати, але щоб так натхненно! Спасибі артистам, що не присікли його намагань злитися з гуртом, а навпаки - підтримали, за щомалий "артист" отримав овації від учасників квартирника.

Кожна композиція на кожному квартирнику звучить у дуета по-різному, але всі вони неперевершені у своєму виконанні. Хлопці - справжні позитивчики... Діля розчинявся у піснях і не соромився емоцій ...

IMG 5412IMG 5515IMG 5568 

IMG 5541IMG 5466

IMG 5566IMG 5455IMG 5615

А Ореста цього дня, як на диво, ми побачили зовсім з іншого боку (як в буквальному сенсі, так і в переносному). Він нарешті визирнув з-під свого кашкета, і мені вдалося вихопити його посмішки)

IMG 5451IMG 5488IMG 5514

IMG 5603IMG 5567Будьмо!))) Чаю?

А взагалі було дуже весело, цього разу без головоломок та "кросвордів" - хлопці з пів-акорда розуміли один одного і заряджали аудиторію... знову-таки... містичним позитивом:

IMG 5595IMG 5577

IMG 5500IMG 5534

Звучали і нові пісні, які ми мали честь чути вже вдруге, а широкій аудиторії вони будуть представлені в новому альбомі. Можу стверджувати - цим хлопцям вдається все, альбом вийде дуже класним і стане популярним)

Шикарним завершенням сезону стала десятирічна дівчинка Ліза, яка вразила своїм дорослим вокалом та незвичним репертуаром народних пісень. Смачний чай з полуницею та морозивом поставив кінцеву крапку, яка ,сподіваюсь, перетвориться на трикрапку - як продовження таких романтичних музичних зустрічей.

Окрема подяка Ділі за штанці - ефектна (як завжди) ручна робота, гідно конкурує з краватками)))... навіть вихопити вдалось:

img 5492 О! І санчата є!

Оресту - за оригінальне запрошення на сольний концерт...

Женічці - за наївну безпосередність...

Від сина і нас з чоловіком спасибі любим організаторам за вілення дитячої мріїї - посиденьки на підлозі в сімейних обіймах...

IMG 5527

та неперевершеним виконавцям - за ... "повисеньки" в мистецьких -

IMG 5666

Вибачайте за настирливість, але ми вас усі дуже любимо, цінуємо та слідкуємо за новими піснями.

Бажаємо гурту "НеДіля" вдалого виступу у Харкові! Там також будуть, сподіваюсь, майбутні шанувальники - встигла понарозповідяти про Вас своїм братам.

Щиро Ваша назавжди ...

Не достаточно прав для добавления комментариев (только зарегистрированные пользователи)

Tekstkontent